Ta strona używa plików cookie!
close

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ POLICJANTEM

Data dodania: 13 marca 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Świdnica

"Służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia" - to słowa roty ślubowania, jakie na początku swojej służby wypowiada każda osoba wstępująca w szeregi policji.

W tej służbie zakres zadań jest bardzo szeroki, a jej różnorodność umożliwia realizację różnych pasji i ambicji.
 
Przewodnicy psów, motocykliści z wydziału ruchu drogowego, dociekliwi kryminalni i gotowi na wszystko policjanci z Nieeatowej Grupy Realizacyjnej -  dla wielu z nich obowiązki służbowe i zadania jakie są przed nimi stawiane, są także okazją do rozwijania swoich zainteresowań, łączenia hobby z pracą, a także zdobywania zupełnie nowych doświadczeń
 
Służba w Policji daje niepowtarzalną szansę zawodowego rozwoju. Liczna oferta szkoleń resortowych stwarza możliwość poszerzania horyzontów, zdobycia nowych umiejętności oraz pogłębiania wiedzy i doświadczenia w różnych dziedzinach. 
 
Zostając policjantem, tworzysz ponad 100 - tysięczną formację, pomagającą obywatelom i dbającą o bezpieczeństwo wewnętrzne kraju. To zawód dla profesjonalistów i ludzi z pasją. Dużo wymagający i dużo dający w zamian.  
Spróbuj, bo naprawdę warto. Być może w ten sposób spełnisz również swoje ukryte marzenia. Policjant, to zawód dający wiele satysfakcji, a wdzięczność osób, którym udzieliłeś pomocy, bywa bezcenna.   
  
KOMENDANT  WOJEWÓDZKI  POLICJI  WE  WROCŁAWIU  INFORMUJE O ROZPOCZĘCIU PROCEDURY KWALIFIKACYJNEJ DLA KANDYDATÓW  DO SŁUŻBY W POLICJI NA TERENIE WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO  W  NASTĘPUJĄCYCH  JEDNOSTKACH ORGANIZACYJNYCH:  w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, w Oddziale Prewencji Policji we Wrocławiu,    w Samodzielnym Pododdziale Prewencji Policji w Legnicy, w Komendzie Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, w Legnicy, w Wałbrzychu i we Wrocławiu, w Komendzie Powiatowej Policji w Bolesławcu, Dzierżoniowie, Głogowie, Górze, Jaworze, Kamiennej Górze, Kłodzku, Lubaniu, Lubinie, Lwówku Śląskim, Miliczu, Oleśnicy, Oławie, Polkowicach, Strzelinie, Środzie Śląskiej, Świdnicy, Trzebnicy, Wołowie, Ząbkowicach Śląskich, Zgorzelcu, Złotoryi.
  
TERMINY I LIMITY PRZYJĘĆ DO SŁUŻBY W POLICJI NA TERENIE WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO 
20 marca 2018 r.      - 42 osoby; 
2 lipca 2018 r.           - 70 osób; 
24 września 2018 r.  - 80 osób; 
27 grudnia 2018 r.    - 100 osób; 
  
Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji można uzyskać na stronie (www.policja.pl) oraz pod numerem telefonu 74 858 22 03 lub 74 858 2338, a także osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Świdnicy od poniedziałku do piątku w  godz. 07.30 do 15.30.  
   
Oficer Prasowy KPP Świdnica  
sierż. Magdalena Ząbek 

Galeria źródło KPP Świdnica

Powiązane wiadomości