Ta strona używa plików cookie!
close

Zostań policjantem – Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy prowadzi rekrutację

Data dodania: 6 września 2016 r.
Miejsce zdarzenia: Świdnica

Jeśli chcesz robić w życiu coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilne warunki pracy – już dziś możesz zostać policjantem. Z każdym rokiem zawód ten cieszy się coraz większym zaufaniem obywateli. To praca dla ludzi z pasją, w prestiżowej i państwowej instytucji. Zastanawiałeś się nad pracą w Policji? Zrób kolejny krok. Nie czekaj, aż ktoś inny zajmie Twoje miejsce. Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy prowadzi rekrutację.

Służba w Policji daje niepowtarzalną szansę zawodowego rozwoju. Liczna oferta szkoleń resortowych stwarza możliwość poszerzania horyzontów, zdobycia nowych umiejętności oraz pogłębiania wiedzy i doświadczenia w różnych dziedzinach.
Zostając policjantem, tworzysz ponad 100 - tysięczną formację, pomagającą obywatelom i dbającą o bezpieczeństwo wewnętrzne kraju. To zawód dla profesjonalistów i ludzi z pasją. Dużo wymagający i dużo dający w zamian.
Spróbuj, bo naprawdę warto. Być może w ten sposób spełnisz również swoje ukryte marzenia. Policjant, to zawód dający wiele satysfakcji, a wdzięczność osób, którym udzieliłeś pomocy, bywa bezcenna.
Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji można uzyskać na stronie (www.policja.pl), pod numerami telefonów 074-85-82-203, 074-85-82-338, 074-85-82-339, a także osobiście w Zespole Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy.

 

Oficer Prasowy KPP w Świdnicy
asp.sztab.Grzegorz Oleśkiewicz

Galeria