Praca na stanowiskach cywilnych

Nabór zakończony! Poszukujemy na stanowisko "sprzątaczka" Zespołu Wspomagajacego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy

Data publikacji 09.10.2020

Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy poszukuje kandydatek na stanowisko" sprzątaczka Zespołu Wspomagającego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy. Osoby zainteresowane prosimy o składanie odpowiednich dokumentów w Zespole Kadr i Szkolenia świdnickiej komendy do 21 października 2020 roku.

Sprzątaczka Zespołu Wspomagającego

Wymiar etatu: 0,75

  • Liczba stanowisk pracy: 1

Miejsce wykonywania pracy:

  • Świdnica

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Utrzymywanie czystości w pomieszczeniach służbowych,

  • Dbanie o otoczenie i estetykę stanowiska.

Warunki pracy

  • podstawowy system czasu pracy

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e

  • wykształcenie: zawodowe

  • doświadczenie zawodowe: brak

  • umiejętność pracy w zespole,

  • komunikatywność,

  • dokładność pracy;

  • życiorys i list motywacyjny

  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji

  • oświadczenie kandydata o posiadaniu obywatelstwa polskiego

  • oświadczenie kandydata o niekaralności

  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie

Termin składania dokumentów:

21.10.2020r.

Miejsce składania dokumentów:

Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy
Jagiellońska 23
53-100 Świdnica

z dopiskiem ogłoszenie / konkurs na stanowisko sprzątaczka Zespołu Wspomagającego

Aplikacje przesłane drogą elektroniczną nie będą rozpatrywane. Oferta powinna zawierać tylko wymagane dokumenty w kserokopii, proszę nie załączać oryginałów. Oferty otrzymane lub uzupełniane po terminie nie będą rozpatrywane (decyduje data stempla pocztowego). Kandydaci spełniający wymagania formalne zostaną zakwalifikowani do dalszych etapów naboru (rozmowa kwalifikacyjna), o czym zostaną powiadomieni telefonicznie. Informujemy, iż mile widziane są osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności. Dostarczonych dokumentów nie odsyłamy. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 47 87 55 339.